29 Haziran 2011 Çarşamba

Bebek battaniyesi

Peki bu cici bebek battaniyesine ne dersiniz? Tamamı elde aplike ve punch needle tekniğiyle yapıldı, aralarda el sarması ve zincir işi kullanıldı, krem rengi flanel kumaş üzerine yapıldı ve astarlanmasında iç renge uygun pamuklu kumaş kullanıldı ve sonunda bu küçük tavşan ve ayıcık hayat buldu.

Dikkatli bakın :)

Çamaşır torbaları benim en çok diktiğim şeyler arasında, bu biraz esprili ve bana göre tabiki şık, diğer versiyonları da yakında burada olacak, eğer siz de benim gibi havaalanlarında, seyahatlerde valizinizi açtığınızda iç çamaşırlarınızın ortaya dökülmesinden hoşlanmıyorsanız takip edin :)

Kuş yuvası kırlentlerim

Blogdaki arka planda yayınlanan kırlentim . Çok beğenerek yaptım. kuşları, sarmaşıkları ve kuş yuvalarını tekstile çok yakıştırırım. düğmelerle süslenmesi de ayrı bir renk kattı diyebilirim.

Salonumda gelin var

Yeni şeyler denemeyi seviyorum. Bu kırlent evlenen bir arkadaşım için hediye üstelik damat kırlenti bile var o da yakında blogda kaçırmayın.

U COMPLETE ME

Bu fikri en başından sevdim. Beni tamamlıyorsun yazılı bir çift yastık kılıfı üstelik bir araya gelince tamamlanıyor :)

Bir demet bahar kırlentim

Bu kırlentin bir çok örneği var nette, bu biraz kendi tasarımım oldu çünkü hiç şema veya grafik yoktu elimde, pazardan alınmış bir parça kumaş, evdeki tüm yeşil renkli kumaş parçaları salonuma yeni bir hava kattı

Merhaba yeniden, APLİKELİ RUNNER

Herkes merhaba , http://ponytekstil.blogcu.com/ adresindeki bloğumda bir süredir yazılar yazıyor ve yaptıklarımı yayınlıyorum. Adı ve ulaşması daha kolay bir blogla yeniden aranızdayım. Bundan sonra ekleyeceğim yazılar ve resimlerden anlayacağınız üzere ben bir kumaş ve dikiş tutkunuyum. Burası benim showroom um olacak. Yani ikinci :) Aplikeyi çok seviyorum. Düz renk kumaşları istediğiniz desene dönüştüren bir teknik. Bolca aplike biraz işleme ve dikiş göreceksiniz. Keyifli seyirler